Helios - K Vám nabízí tyto produkty

 

Stínící technika - Helios-K


Volejte: 602 266 612, 602 370 601             Vyplňte poptávkový formulář

 

Stínící technika

Stínící technika představuje nejen žaluzie a rolety, ale také markýzy a slunečníky.
Firma Helios-k vám nabízí žaluzie horizontální, vertikální a dokonce i žaluzie z přírodních materiálů – dřeva a bambusu. Rolety do oken si můžete vybrat z několika různých druhů, v nabídce máme i velmi populární římské rolety. Široká je i nabídka, která zahrnuje venkovní markýzy a slunečníky několika druhů. Výběr je velmi obsáhlý a každý jistě najde to, co hledá.

Garážová vrata

Garážová vrata z naší nabídky se vyznačují precizním zpracováním a přijatelnou cenou. Kvalita a trvanlivost námi nabízených výrobků je pro nás důležitá, proto nabízíme pouze prověřené výrobky. Oblíbeným typem jsou například sekční garážová vrata a dvoukřídlá garážová vrata. Oba typy garážových vrat si můžete vybrat jak v privátním, tak v průmyslovém provedení.

Mříže

Dalším typem sortimentu, který vám nabízíme, jsou mříže. Vybrat si můžete nejen mříže do oken, ale i mříže na dveře. Bezpečností mříže jsou v dnešní době užitečným a vyhledávaným produktem i kvůli prevenci. Naše nabídka zahrnuje rolovací mříže, ale i pevné mříže, které se hodí jak k privátnímu užití, tak k výlohám obchodů, k pasážím, nebo k průchodům.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu zaručují spolehlivou a účinnou ochranu před otravným hmyzem. Především v letních měsících jsou sítě do oken proti hmyzu vyhledávaným prostředkem, kterým se před hmyzím štípnutím můžeme chránit. Oproti repelentům mají velkou výhodu a tou je jejich stoprocentní účinnost. Sítě proti hmyzu montujeme i do dveří a vybrat si můžete buď pevné okenní a dveřní sítě, nebo jejich rolovací variantu.

Shrnovací dveře

Shrnovací dveře jsou výborný způsob, jakým lze oddělit prostor a zároveň ušetřit místo. Tyto typy shrnovacích dveří nabízíme v různém provedení, oblíbené jsou hlavně plastové shrnovací dveře, další typ který nabízíme, se vyrábí z koženky.

Garnýže

Garnýže na záclony jsou důležitým nejen technickým, ale také dekorativním prvkem každé místnosti. Vybrat si můžete buď nenápadné, nebo naopak velmi výrazné garnýže. I materiál je dobré přizpůsobit interiéru, proto nabízíme kovové garnýže i dřevěné garnýže. V naší nabídce produktů si můžete zvolit i praktické létající garnýže, nebo atypické garnýže, které se přizpůsobí netypickým tvarům oken.

Vanové a sprchové zástěny

Zástěny jsou praktickým prvkem v každé koupelně. Ať už se jedná o sprchové zástěny do sprch, nebo o vanové zástěny k vanám, vždy je dobré s jejich pomocí předcházet nadbytečné vlhkosti. Na vodě, která se dostala z koupelnových zařízení, můžeme snadno uklouznout a vzniklá vlhkost v místnosti může způsobovat plísně. Zástěny se mohou svým designem přizpůsobit právě vaší koupelně, jsou tedy nejen praktické, ale mohou plnit i dekorativní funkci.

Dveře a stěny

Dveře a stěny mohou  hodně pomoci. Díky nim je vzhledově objekt estetický dle Vašich požadavků. Díky odolnému materiálu poskytnou dostatečnou pevnost. Dveře mohou být z ocele, ale i z hliníku. Stejně tak fungují i stěny. Dveře i  stěny mohou chránit  i před tepelným tokem. Zdraví je nejdůležitější, když tu možnost máme, neváhejme si ho pojistit touto ochranou.

Ocelové dveře

Ocelové dveře z naší nabídky jsou kvalitní dveře, které splňují vysoké nároky na zajištění bezpečnosti. Tyto dveře dokáží chránit před přírodními živly i před nezvanými hosty. Kvalitní materiál dokáže odolávat dostatečně dlouho, aby se osoby i živočichové stihli včas evakuovat.

 

Čištění lamel vertikálních žaluzií a opravy mechanik.

Vyčistíme vaše látkové lamely vertikálních žaluzií i látkových rolet. Opravíme poškozené mechaniky žaluzií pokud jsou opravitelné výměnou vadných komponentů - jezdců.........
 
 

FOLIE - protisluneční a bezpečnostní

Realizujeme i s montáží. K dispozici ttaké certifikáty bezpečnosti pro pojišťovny.
 

Sítě a jiné zábrany proti ptákům

možno použít na balkony i proti pádu domácích mazlíčků dolů z větších výšek