Ocelové dveře - profilové

Profilové ocelové dveře se ideálně hodí k uzavření schodišť v obytných i veřejných budovách. Dveře jsou vyrobeny z ocelových profilů. Lze je použít jako vnitřní nebo vnější dveře ve verzi prosklené, s nadsvětlíkem nebo plné, s otevíráním ven nebo dovnitř.

 

Spolehlivé a trvanlivé  - dveře jsou odolné proti mechanickému poškození díky pevné ocelové konstrukci a svařovaným spojům. Použití svařovaných závěsů s kuličkovými ložisky zabraňuje klesání křídla a závěsy není nutné regulovat. To zaručuje vysoký komfort zavírání a otevírání dveří. I při tom nejintenzivnějším provozu se rychle neopotřebují ani nezničí.

Různorodé - profilové ocelové dveře lze objednat ve všech rozměrech v tomto rozmezí:

  •     jednokřídlé dveře – š. max. 1500; v. max. 3000[mm],
  •     dvoukřídlé dveře – š. max. 2700; v. max. 3000 [mm].

Dveře se vyrábějí podle přání zákazníka – ve verzi s plechovou výplní (ocelový plech/pěnový polystyrén/ocelový plech) nebo prosklené (různé druhy skel, např.: bezpečnostní, odolné proti vloupání), anebo kombinací obou
výplní. V proskleném provedení dveře zajistí prostupnost světla zvenčí a umožní kontrolovat prostor před budovou.

Těsnění

u dveří je použito dvojité zavírací těsnění, které se zasunuje do profilu křídla a zárubně.

Bezpečnost

bohatá nabídka ochranných prvků ke dveřím: schválené bezpečnostní vložky MCM (v sadě s 5 klíči), čepy proti vyvěšení křídla, dodatečné zámky — ve vysoké míře chrání proti vloupání a zvyšují bezpečnost obyvatel domu.

Funkční

pohodlnou obsluhu zaručuje  standardně dodávaný samozavírač, který usnadňuje zavírání a chrání dveře před poškozením — zabraňuje úderu o zárubeň. Výhodným řešením je instalace elektromagnetického zámku spolupracujícího s domovním telefonem.

Barvy

dveře jsou standardně upraveny nátěrem ve 12 barvách a na objednávku v dalších 210 z barevné palety RAL. Široká škála barev poskytuje možnost vybrat barvu dveří s ohledem na barvu průčelí, oken nebo jiných prvků povrchové úpravy objektu.

  

příklady vzorů dvoukřídlých dveří

 

příklady vzorů jednokřídlých dveří


standartní barvy

 

 

standartní barvy