Vanové a sprchové zástěny Skipper

Nový exkluzivní systém Skipper je založený na efektivním nahrazení hliníkového profi lu vysoce odolným masivním plastovým profi lem. Jednotlivé díly nekorodují a neodloupává se z nich barva. Systém je odolný vůči nárazům. Kuličková ložiska zajišťují bezproblémový chod, výšková regulace pojezdů umožňuje adaptaci v případě nerovnosti stěn v koupelnách. Zavírání je zajištěno Systémem posuvných stěn. Určitě si vyberete ze standardních i nestandardních rozměrů, 8 barevných provedení včetně imitací dřeva. Pro výplně je použit polystyrol, popř. čiré nebo matné bezpečnostní sklo.

  • Rozhodnete-li se pro systém Skipper, volíte řešení, jehož cílem je sprchový kout s dlouhou životností za příznivou cenu. Záruka je poskytována na 5 let. Barevná provedení a kouty s bezpečnostními skly v prodloužených dodacích lhůtách, v případě zájmu žádejte kompletní ceník na všechny provedení a modely.

Vanové a sprchové zástěny Colibri plus

Originální patentovaný systém Colibri Vás překvapí svojí rozměrovou a tvarovou variabilitou. Jeho univerzálnost doceníte v běžných i atypických koupelnách. Základ tvoří plastový rám, v němž je umístěna shrnovací část složená z transparentních profilů. Jednoznačnou výhodou je úspora místa v malých koupelnách, ale také odolnost vůči nárazům (vhodné pro hotely a penziony). Systém Colibri si svoji popularitu získal díky přijatelné ceně, snadné montáži, široké barevné škále (20 odstínů), ale i různě povrchově upraveným chromovým doplňkům.

  • Zástěny COLIBRI PLUS se dodávají pouze ve standardních rozměrech. Cena na barevná provedení je s příplatkem 60 % a dodací lhůtou 6 týdnů. Záruka je poskytována na 5 let.

  

Zeptejte se na vanové a sprchové zástěny